Humoras plius info plius šou lygu laida „Žurnalistai“

pagal | 2011/05/26

Tikram šou televizijos galytų įsigyti ir sraigtasparnį. Taip yra JAV

Kažkaip keistai ir ir tuo pačiu visai sistemingai vyksta kai kurie dalykai žiniasklaidoje: tik ką pripažintas neetišku kanalu TV3, o jo brolis TV6 pasiskelbė rodysiantis humoro info šou laidą „Žurnalistai”.

Man atrodo, kad projektas liaudiškai gali būti pavadintas „nei du, nei vienas”: juk rimti ir tikri žurnalistai dirba su informacija, bet iš to nedaro vien šou ar juo labiau humoro. Šiuo atveju viskas kaip tik sumaišyta į vieną koktelį, kurio skonį greitai pajusime. Sakoma, kad jau nuo gegužės 30 dienos.

Tačiau šiame projekte (ačiū Dievui) ir nedirbs jokie žurnalistai. Pasak TV6, „personažus „Žurnalistuose“ kurs veikėjas Justas Mamontovas, aktorė Ineta Stasiulytė, muzikantas Tomas Sinickis ir kiti”.

Linkėdamas kūrybinės sėkmės vis dar su džiaugsmu galiu pasakyti, kad viena mėgstamiausių mano laidų kanale TV3 iki šiol buvo „Dar pažiūrėsim”, kurią su malonumu pasižiūriu Youtube.com.

3 komentarai

  1. a

    laida visiška nesamonė, man net reklamą bjaurų žiūrėti. tik gadina savo reputaciją žurnalistai

    Atsakyti
  2. V

    Ne laida, o kažkokia nesąmonė. Visą laidą tektų klausyti įsitempus, stengiantis suprasti ištartus žodžius, kurie yra kažkoks lietuvių ir latvių kalbos kratinys. Manau tai abiejų kalbų įžeidinėjimas. Bandžiau žiūrėti laidą, tai neiškenčiau net iki pusės, nes tuos žodžius ne tik sunku klausyti, bet galiausiai tai ima erzinti ir tiesiog norisi kuo greičiau perjungti kanalą. Mano nuomone, ši laida yra visiškai nenusisekus.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *