Teisėja N. Venckienė siūlo alternatyvą teismams – gatvės teisingumą. Valio !!!

Vakar per LNK televizijos žinias išgirdau, kaip Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė labai aiškiai pasiūlė žmonėms siekti teisingumo ne teismuose, o patiems jį vykdyti. Tai ji pagrindė savo pavyzdžiu.

Jei jau taip, tada tikrai „nafig” Lietuvos teisingumo vykdymo sistemą. Tegul jau nebesistebi teisėjai ir teismų vadovai, kad žmonės nepasitikti teismais. Jais nepasitiki ir tą viešai deklaruoja net jų pačių atstovė. Kaip ir 74 procentai kitų Lietuvos gyventojų.

Todėl jei kas nors šiemet duotų nominaciją ar kokį valstybinį ordiną „Už nuopelnus Lietuvai” teisingumo srityje, vienareikšmiškai skirčiau teisininkei, teisėjai Neringai Venckienei.

Štai čia surašau konkrečius argumentus ir nuopelnus:

1. Teisėja N. Venckienė savo asmenine veikla ir skundų gausa aiškiai įrodė, kad Lietuvos teisinė sistema ir procesiniai kodeksai yra bejėgiai, nes leidžia suinteresuotam ir gal net nesąžiningam žmogui be galo vilkinti teisingumo vykdymą ir už tai niekaip neatsakyti.

2. Teisėja N. Venckienė įrodė, kad jei turi Prezidento paramą, tuomet niekas tavęs negali nubausti ar kitaip paveikti tavo profesinę karjerą net ir pačioje teismų sistemoje.

3. Teisėja N. Venckienė įrodė, kad net ir priėmus nepalankų asmeniui teismo sprendimą, pastarasis gali ilgą laiką jį ignoruoti, jo nevykdyti ir net viešai tyčiotis iš teismų ar teisėjų bejėgiškumo.

4. Teisėja N. Venckienė įrodė, kad minia ar gatvės teisingumo vykdytojai gali įveikti bet kokią teisinę sistemą, net jei ta minia ar gatvės sambūris yra vos kelios dešimtys ar keli šimtai žmonių.

5. Teisėja N. Venckienė įrodė, kad tik turintis teisinį išsilavinimą ir teisėjo praktiką įgyjęs asmuo gali savo naudai pakreipti visą teisingumo sistemą. Na o formaliai jokio nusikaltimo nepadaręs asmuo niekaip negali atgauti net savo vaiko, kurį jau keletą metų uždarytą laiko pati teisėja ir jos šeima.

6. Teisėja N. Venckienė yra mitų griovėja, nes sugriovė mitą, jog Lietuva yra teisinė valstybė.

Ačiū jai. Artėjančios karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga Prezidentūra galėtų įteikti ordiną. Drąsiai. Už drąsą.

O dar norėčiau šią teisėją pamatyti Lietuvo Seime. kad ir nuo šių metų rudens. Nes paklausius jos pareiškimų, noriu realiai pamatyti, kaip ir ką ji pakeistų mūsų šalies teisinėje sistemoje.

P.S. Mano asmenine nuomone, teismo sprendimus trukdantys vykdyti asmenys turėtų atsidurti už grotų. „Garliavos” atveju neliktų tuomet jokių kliūčių mergaitei grįžta pas mamą. Tik kas atims teisėjai imunitetus?

89 komentarai

 1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, vien pagal šią svetainę balsuoti irgi negalima 😉 Tačiau manau, jog kiekvienas mūsųs turi pakankamai daug įtako, kad galėtų formuoti didesnės dalies žmonių supratimą apie tais, kas iš tieųs vyksta.

  Atsakyti
 2. Marius

  Deja, valdzia renka dauguma, o ne vienas asmuo, kitaip butu uz ka prabalsavau ta ir isrinko. Kas formuoja daugumos nuomone? Masines informacijos priemones. Psvyzdziui, kiek skaito sia svetaine ir kiek ziuri televizoriu…

  Atsakyti
 3. kristina

  Juokas per asaras, bet neduok Dieve atsitiktu taip, kad si artiste, nesiojanti mantija lyg Halloween kostiuma, patektu tikrai i seima… nejau tokioje Lietuvoje mano seneliai, teveliai amzinam atilsiui atguls pereje kosmarus Sibire? Ne tokia, tikrai netokia laisva Lietuva jie isivaizdavo…

  Atsakyti
 4. Inga Kul

  Tesingai, Dainiau, pastebėjimai – pasirašau po kiekvienu sakiniu, nes lygiai taip pat galvoju.

  Atsakyti
 5. Tautvydas

  Taip, atiduokit vaiką mamai, kuri galimai pardavinėjo dukrą. niekas to nei paneigė nei patvirtino. Iš kur jūs žinote, kad tas vaikas nebuvo tvirkintas? Kad nebuvo pardavinetas mamos? Aš taip tvirtai negaliu teigti todėl ir manau, kad kol ta byla nebeigta tol jokiu perdavimų.

  Atsakyti
 6. HyperBass

  O turėjo būti svarstyta, nejau tam buvo pagrindo? Tamstos globėjo teisių neginčyjau, auginkite ir auklėkite savo vaikus dorais žmonėmis.

  Tai galų gale – taikos sutartimi mergaitę globojo a.a. Kedys, ar ne? Jos gi niekas NEATĖMĖ, nepagrobė, ji pati ATIDAVĖ ir priedo padedama 4 ne pačių pigiausių advokatų. Mergaitė augo su tėvu, kol šis nedingo. Laikinąja globėja teismo paskirta N. Venckienė, kuria ji bus iki mergaitė nebus perduota Stankūnaitei. Dabar KĄ DARYTI, jei teismas liepė perduoti mergaitę nedelsiant, tačiau ji pati neina ir ko gero neis ir smurto naudoti prieš vaiką negalima? Kas kaltas? Kondratjevas priėmęs tokį ne visiems suvokiamą sprendimą? Anstolė nemokanti įvykdyti tokį sprendimą be smurto? Ar VTAT darbuotoja apgynusi mergaitę? Už tai ir klykiate apie tą teisinę valstybę, kurios neva pamatus drebina būtent šita situacija. Nevykdomas teismo sprendimas…
  TAI, BLxxx, o kas įvykdys ANĄ 2009 m. sprendimą? Anas kaip ir nieko nebegriauna? 🙂

  Atsakyti
 7. HyperBass

  Ponas oberobaratenžurnaliste, bet tai KODĖL buvo neįvykdytas NESKUNDŽIAMAS Vilniaus teismo sprendimas? Panelei pamušta akimi, nebuvo niekada pateikti įtarimai vykdžius nusikalstamą veiką. Tai vadinas jei būtų išteisinta… viskas ok, galima būtų tada svarstyti ar ji gali auginti vaiką. O dabar tai NET NESVARSTYTA.
  Yra gi daugybė teisinių kolizijų, kurių neturėtų būti, bet jos YRA. O Tamstai tai patogu tik ignoruot… Už tai ad hominem ir išsprūdo, gal Tamstai patinka papuvusių silkių kvapas? Švedams patinka jas ir valgyti, beje. Bet man – nei uostyti, nei ragauti.

  Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Hyperbass, nebuvo svarstyta ir mano galima veikla pedofilijoje. Bet vaikų, ačiū dievui ir valstybei, niekas dar neatėmė. Nebent manai, kad jei ka snors viešai ar kita forma kitą žmogų apklatina nusikaltimu, tai galioja kaltumo prezumcija – eis kaltas, kol minios neįtikinai. Man tai jau briedo valstybė o ne teisinė.

   Atsakyti
 8. Dainius Radzevičius

  Mariau. jis nėra šventas. Esmė kita – jei maoms kaltė neįrodyta, tai kas turi teisę iš jos atimti vaiką?

  Atsakyti
 9. Marius

  Dainiau, pagal tave gaunasi, kad teismo sprendimas yra sventas. Nereikia dirbtinai daryti is sios bylos atpirkimo ozio, yra daugybe bylu, kuriose nevykdomi teismo sprendimai bet sistema vistiek veikia. Si byla isties nekelia jokio pavojaus valstybes pamatams, ta gresme ispusta dirbtinai. O kad sioje byloje kai kurie teismo sprendimai ir teisesaugos veiksmai priestarauja sveikam protui tai akivaizdus, zmonems badantis akis faktas. Laime, kad zmones dar turi savo prota ir gali stebeti ir vertinti ivykius patys ir netgi protestuoti pries teismo sprendimus kurie prasilenkia su sveiku protu?

  Atsakyti
 10. HyperBass

  Ponas oberžurnaliste-vaikų augintojau, būtų tada įdomu sužinoti tamstos versiją, kas ten ką nužudė, kas ten ką tvirkino ir kodėl situacija yra tokia, kokia yra dabar? Visi tie faktai, o daugiau jų nebuvimas yra tarsi nepilna dėlionė išmesta išspręsti. O kiekvienas pagal savo supratimo, o kartais ir sugedimo laipsnį nusibraižo trūkstamas detales.
  Pažiūrėjus net formalia akimi (tarkim ateitų žmogus, pirmą kartą matantis abi puses ir visiškai nežinantis jokios priešistorės) čia jau yra OJ KAIP NEŠVARU. Stankūnaitė yra saugoma nuo nežinia ko (na tarkim, gavo SMS žinutę kur jai pagrąsino – iškart klausimas : kas ir kaip nutekino tel numerį niekadėjui grąsintojui). Apsauga neapsaugojo gaunasi? Tai ten dar ir mergaitei būtų nesaugu. Gavo į akį? Deja, tikrai ne nuo mergaitės senelio. Ką apsauga tada veikė? Motina turi savo vaiką išlaikyti? Kaip šitai saugomai moteriai tai sektųsi? Visi bizniai ir verslai užsiraukė kai a.a. Kedys ėmėsi viešinti problemą. Netgi Kondratjevas priėmė sprendimą neapklausęs mergaitės… Būk tai nėra jokių konvencijų… Net ir vykdymas – nedelsiant, o tik rytoj bus sprendžiamas N. Venckienės skundas Klaipėdos apygardos teisme.
  Ir jei JŪS, oberžurnaliste (obaraten- norėčiau pridėti), manote kad mergaitei ten yra geriau… Na tai gal JŪS naudojate vietoj HUGO BOSS (ar pan.) dezodorantą – supuvusią silkę?

  Atsakyti
 11. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  herkau, aš pats auginu vaikus. Nesu iš tų,kuris aklai tiki teismais. Juo labiau, prokurorais. Bet šį kartą man nėra argumentų, kodėl Venckų namuose geriaunei pas mamą. Bentjau valstybė galėtų pasirūpinti turbūt geriau nei poltinis judėjimas, sukurtas ant abejotinos reputacijos violetinės bangos pradininko asmenybės. Įtikėję Kedžiu ar Venckiene manatrodo dar mažiau patikimi nei įtikėję teismais.

  Atsakyti
 12. Titka

  Mano giliu supratimu galia=teise vienas mazas pavzdelis kai prokuroro teikimu eismas uzdraude geju parada Grybauskaite viesai pareiske kad sis teismo sprendimas jei nesuprantamas ir ka jus manot Leituvoje kur teismai vyksta po 5 metus teismas per 2 dienas sprendima padare suprantamu.Gerbianas Dainius labai kritikuoja Dapku del samokslo teoriju taciau teikdamas kad mergaite laikoma tik tam kad prasimust i valdzia pats tokias kuria.Nors akivaizdu kad jei Drasos kelias surinktu dauguma seime teiseti teismu sprendimai butu visiskai kitokie:)

  Atsakyti
 13. Herkus

  gerb. Dainiau, negi tikrai tikite jog viskas čia su tuo teismo sprendimu tvarkoje ir jį reikia vienareikšmiškai vykdyti? Negi esat vienas iš tų 5% kurie pasitiki Lietuvos teismais?
  Pačios bylos turiniu nesidomėjote ar kaip?
  gal pradžiai bent jau išsamų vaiko liudijimą, (kuris, kaip suprantu teismo niekaip nebuvo fiksuotas) reiktų pažiūrėt, kursai vienašališką tamstos požiūrį kaip ranka nuimtų:
  D. Kedžio dukters pasakojimas
  vimeo.com/14331400

  Atsakyti
 14. Hyperbass

  Partijos kūrimas yra tų žmonių desperacijos išraiška. Ir aš Juos tame palaikau – aš pats esu vienas iš tos partijos narių. Taip taip, aš parašiau prašymą, kad mane įtrauktų į partijos sąrašą. Ir to tikrai nesigėdu, beje.
  Ir pritariu Mariui, jei visos institucijos būtų savo laiku padariusios būtent tai, kas joms priklauso (no more, but not less) – nebūtų nužudytų, kaltieji sėdėtų ir nebūtų dabartinių isterijų. O mergaitė jau būtų atsigavusi po patirtų košmarų.

  Atsakyti
 15. Marius

  Dainiau, kazkada laisve buvo esme, o paskui kazkam tapo priemone pralobti. Taip ir cia, vaikas kazkam esme, o kazkam priemone ateiti i politika savanaudiskais tikslais.

  Atsakyti
 16. Marius

  Be jokios abejones, kad Drasiaus kelias yra teisesaugos aplaidumo ir bispridielo pasekme. Pabaiga bus nes viskas turi riba, bet nugaletoju cia nebus tik suzalota vaiko pscihika.

  Atsakyti
 17. Hyperbass

  Bet kažkaip tai turės baigtis? O ir tas politikavimas (Drąsiaus kelias) ne iš gero gyvenimo šiaip.

  Atsakyti
 18. Marius

  Deja, visa si byla jau peraugo i politikavima, reitingu vaikymasi, valstybes prestiza, kova uz savo teisybe. trumpiau tariant SERIALA. Dabar truksta tik dar seriju su krauju, intuicija sako, kad bus.

  Atsakyti
 19. Hyperbass

  Šiaip skaitytoja, išsprendžiame (na kad ir iki Strasbūro) davai pedofilijos bylą, žmonių nužudymo bylą (tame tarpe ir Kedžio), kaltuosius nuteisiam, nekaltuosiuos reabilituojam. Ir tada žiūrėk, nebereikės mamytei dukrytės… O tai čia graibot spirgus iš sriubos, kas kam skaniau.

  Atsakyti
 20. šiaip skaitytoja

  Aišku,kad nieko.Nes kitaip būsiu vienoje ar kitoje pusėje,o vaikui nuo to, negeriau.Tik blogiau.
  Čia turi rūpėti artimiausiems..
  Geriausia būtų,kad tas vaikas būtų paliktas ramybėje..,bet taip nebus,nes Kedžiai kovos už „teisybę”,o Stankūnaitė kažkieno verčiama „dėl vaiko”…
  pasaka begalo..ir be pradžios..
  Geriausiai būtų gražus sutarimas.Bet taip nebus.
  Nes P.Venckienė jau apie „kažkieno” emigracijas šneka,bet ne apie mergaitę..

  Atsakyti
 21. Marius

  Zmones ne durniai visi mato tuos Stankunaites cirkus ir paskutini su su rezisuota melyne po akimi, akivaizdu kad yra suinterisuoti rezisieriai, kurie nurodineja kaip vaidinti stankunaitei

  Atsakyti
 22. šiaip skaitytoja

  Pagal mane yra vaikas ir su savo protu.Dabar jau aštuonerių.Mamos nematė beveik keturis metus.
  Taigi jis gali ir nenorėti pas ta svetimą „bobą”.
  Aš visada tikėjau ir dabar tikiu,kad vaikas niekada nemelavo.Ir dabar nemeluoja.Čia tik klausimas didiesiems choristams vienos ar kitos pusės…Ką darote su vaiku? Bet niekas negirdi..visi tik pasisakyti nori..

  Atsakyti
 23. Titka

  Siai as vis dar abejojau ir stangiausi labai netiketi samokslo teorijom.Bet po to kai vakar Stankunaite pasirode su melyne kuri pasirode po paros laiko ir kai vaizdo irase nesimato jokio Kedzio smugio o tik stumtelejimas kazkur i pilvo sriti nuo kurio ji nei nugriuvo nei kitaip galejjo susizaloti.Isejus is namo nei vienas jokiu patinimu nei melyniu nemate taciau manai kad tokius smugius ivariom aplinkybem vaikesteje paauglysteje ar veliau patyres daznas is musu ir prisimena kad bent jau patinimas atsiranda nedelsiant ir tam nereikia jokiu ekspertu.Po to kai prasidejo ale ekspertu vertinimai kad cia seneliai draske mergaite ir kad juos reikia sodinti iki gyvos galvos nors kiekvienas mates yrasa mato kad senele tik laiko vaika o kauketi gorilos bando isplesti vaika ir taip ivykdyti teiseta teismo sprendima nevykdant smurto pries vaika nors vaikas reke nenoriu(ekspertai sito lietuvisko zodzio nesupranta) po to kai ziobiene uzsipuole darbotoja kuri suprato vaiko riksma nenoriu ir visai nesipiktino kad sprendimo vykdymas nebuvo suderintas su jos vadovaijama tarnyba.O visko virsune buvo kai Ziobiene pareiske Venskien netinkama butu globeja nes ilgai dirba ir daznai palieka vaika su seneliais(darytina isvada kad is ilgai dirbanciu tevu reiktu atimti vaikus).As nezinau tiesos tvirkino netvirkino taciau po situ visu faktu vis labiau tikroviskai atrode Venskienes kartais kaip samokslo teorija skambantys argumentai.

  Atsakyti
 24. Marius

  Taigi buvo vaikas apklaustas del tvirkinimo ekspertizeje yra isvados, koks pagrindas netiketi?

  Atsakyti
 25. Marius

  Tai pagal tave siaip skaitytoja gaunasi, kad yra tik vaiko kunas su kedziu protu? Astuoniu metu vaikas kalba, turi ir savo nuomone ir ismokyti ji taip meluoti nerealu.

  Atsakyti
 26. šiaip skaitytoja

  Jeigu vaikas būtų neautralioje zonoje galima būtų klaust jo nuomonės,o dabar jis yra „suinteresuotoje” pusėje..Deja..Pamastykit.

  Atsakyti
 27. šiaip skaitytoja

  Taip,Hyperbass,mes kažkuo panašūs su tuo PURPSĖJIMU..
  Jūs pastoviai purpsite ir dėl visko..o aš tik kartą neišturėjau…., ir jau „kaltinate” purpsėjimu.
  Čia tik kartelis buvo.PURPT.Ir viskas.

  Atsakyti
 28. Marius

  Vaikas traumuojamas skanduojama, bet vaiko nuomone sioje byloje niekinama, nuline…

  Atsakyti
 29. šiaip skaitytoja

  Nėra dabar dar vaiko choro….Jis dar nespėjo susikūrt..Kedžiai sukūrė ankščiau,su savo patirtimi.Dabar juos vejasi Stankūnaitė.Taip.Bus laikas,bus ir vaiko Choras…
  Viskam savas laikas.:)

  Atsakyti
 30. Marius

  Jeigu choras dainuoja, kad vaikas traumuojamas tai kodel choristai nepaiso vaiko nuomones?

  Atsakyti
 31. Hyperbass

  Tai dabar nebediskutuosite, o čia tik taip neišturėjote ir PURPT po savim?

  Atsakyti
 32. šiaip skaitytoja

  Gerb.Hyperbass,aš nebėgu niekur,nes nesu bėgikė.Ir bandau nieko nevertinti.Palieku Jums tą teisę.Vertinkite.Parašykite pažymį.Geriausiai aišku būtų,kad sau ir mums, niekam ,nesakytumėte…:)))
  PASLAPTIS.Fainai..:)

  Atsakyti
 33. šiaip skaitytoja

  Dainiau,aš Jums pritariu,bet tik jei tas vaikas būtų paiimtas laikinai..O dabar..? Kedžių jau kiek metų globojamas..Kur laikinumas..?Koks laikinumas..?Ar dešimt metų bus laikinumas?Vaikui ir dešimt mėn.yra laikinumas..Nežinau tikrai nežinau šios vietos teisiškai..gal..gal iki pilnametystės bus laikinumas..
  Vistiek tik vaikas traumuojamas,o ne mama seneliai,tetos.Jie DIDVYRIAI ,ar vienai ar kitai pusei juos palaikančių..

  Atsakyti
 34. Hyperbass

  Ne, šiaip skaitytoja, nepabėkite prašau. Kodėl Jūs vertinate šitą penktadienio situaciją išėmusi ją iš konteksto? Kompiuterine prasme, gal pas tamstą pagefile per mažas ar operatyvinės atminties mažoka, kad pamirštame tai, nuo ko viskas prasidėjo?

  Atsakyti
 35. Hyperbass

  Ponas oberžurnaliste, mergaitė jau ten buvo, neatsimenat? Kai pažeidžiant teisės aktus buvo paimta iš darželio ir kur nuvežta ir laikyta savaitę ar daugiau? Beje, įdomu, kad smirdinui valatkai persikėlus iš šūdryto į 15min, pastarosioje ėmėsi dažnai ėmė reikštis kaip ekspertai tie patys psichologai, kurie susiję būtent su ta įstaiga. NEŠALIŠKUMO Lietuvoje nėra, bet kadangi Jūs nuomonė jau pareikšta apie užsienio pagalbą šitoje byloje, tad belieka išsiaiškinti, kas stipriau – teisinė valstybė su gorilomis apsauginiais, gestapiška antstole ir apsauginių sumušta biologine geriausia mama, ar ten pastoviai besimaišaintys žmonės, kurie UŽFIKSUOS ir PAVIEŠINS (na gal kuris dar gaus ir į fizionomiją) kaip pirmieji bandys mergaitę jėga išsinešti.
  O diskusijos čia ta tema?.. nors lyg ir protingi žmonės, bet visi per daug teisūs.

  Atsakyti
 36. šiaip skaitytoja

  Hyperbass,aš jokių konkrečių TV ar kitų versijų nekomentuoju.Svarstau situaciją tik kaip paprastas žmogus,taip kaip matosi iš mano pozicijos.Į jokias diskusijas nenorėjau veltis.Gavosi taip kaip gavosi.
  O Jūs , Gerb.Hyperbass ,diskutuokite .Gal tai Jūsų duona..Neatimsiu.

  Atsakyti
 37. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  skaitytoja, an atrodė, kad valstybė turėjo paimti vai,ą jio pasirūpinti laikinai, o tada veikti toliau. Dabar… Palikus venckams viskas irbuvo sujaukta.

  Atsakyti
 38. šiaip skaitytoja

  Matosi tik dvi pusės.Viena,kaip padėti Kedžiams „išgelbėti” mergaitę,kita-kaip mamai”atgaut” vaiką.O kaip padėti vaikui?
  Suaugusių žaidimai..,bet vaikui trauma.
  Ir visiems nusispjaut.Vaikų teisu apsauga,net nesupranta ką reika palaikyti..
  O lozungų čia nėra.Tik teismų sprendimai.Globoti.Atiduoti.

  Atsakyti
 39. Hyperbass

  Šiaip skaitytoja, kurią versiją matėte T. Skučo nufilmuotos medžiagos? Kur Šikilaitis rodė, ar kur per TV3 rodė, ar originalą?
  Beje, su savo „Manau visiems vaikams mama yra brangiausia ir geriausia” praktiškai eliminuojate iš diskusijos.

  Atsakyti
 40. Marius

  Vaikui visa si situacija tikrai, kad ne i nauda bet nereikia remtis lozungais, kad mama brangiausias turtas vaikui. Vaikas nenori gyventi su mama tai konkretus faktas. Bet jus norite ji apgyvendinti per prievarta. Na tikri supergeradariai…

  Atsakyti
 41. šiaip skaitytoja

  Klausimas?Išmokytas dėl prievartavimo ar mamos?
  Manau Tamstai su sveiku protu prasilenkia ir prievartavimas,ir teismai,ir senelei,bei tetos ir MAMA.
  Taigi.Taškas.Kenčia.Vaikas.Taškas.

  Atsakyti
 42. Marius

  Be teismu yra dar ir protas, kuris duotas stebeti ir vertinti ivykius paciam. Pavyzdziui, D. Radzevicius yra neteisingai apkaltintas v. Tomkaus, jokiu abejoniu, o va , kad vaika galima ismokyti meluoti kaip ji prievartavo su visom smulkmenom ir ant savo mamos taip meluoti ir kad dar su ja gyventi nenoretu,kazkaip man prasilenkia su sveiku protu, nes pats turiu tokio amziaus vaika. Kazkas cia ne taip gerbiamieji, briedas.

  Atsakyti
 43. šiaip skaitytoja

  Tu pats briedas ir tikras briedas.Vaikas negyvena su mama 4 metai,teismo sprendimu.Gal ji,jos ir nepamena…jau.Kaip eiti jai..?Vaiko niekas nemokina..ji tik stebi aplinką ir taip elgiasi…Seneliai drąsko..Na bet ji užaugs..Manau ir seneliai ir tetos bus apkaltinti viskuo.Ir niekas čia nemeluoja.
  Visi tik kažką slepia.
  Tik gaila,kad šitos kvailos ar protingos diskusijos,vaikui nepadeda..
  Deja kiekvienas su savais ketinimais…:)))))
  SORY

  Atsakyti
 44. Marius

  Faktai rodo, kad Stankunaite niekaip netelpa i normalios motinos remus. Ji itariama pardavinejusi savo vaika, jo neaugina ir vaikas nenori su ja gyventi. Pas mane pati vaikas 8 metu, tai tingiu tokias nesamones klausyti, kad galima vaika ismokyti taip meluoti ir atkalbeti nuo mamos, kad neitu pas ja. Briedas.

  Atsakyti
 45. šiaip skaitytoja

  Mariau,nusišneki ir..galutinai..Visiškai.Vaikas buvo paiimats nuo motinos teismo sprendimu.Teismai teisūs.Dabar teismai atiduoda motinai,kuri net negalėjo pasimatyst su dukra 4 metus..Vėl teismai teisūs.:))Vaiko amžius 8 metai.Galvok..Teismai nebeteisūs,o mergaitė „viską suprato” ..būdama aštuonerių…Nu fai vyrai mąsto-nei duobės, nei krašto…:)
  Nu jo gal aš nusišneku….
  Galiu pasakyti tik tiek,kad mergaitė niekam nerūpi..,nei senialiams,nei TETOMS,nei…DEJA MAMAI.

  Atsakyti
 46. Marius

  Normaliai motinai nemetami itarimai, kad ji pardavineja savo vaika.Normali motina pati augina ir rupinasi savo vaiku. Pas normalia motina vaikas verziasi, nori su ja gyventi o ne su policija per jega tempiamas.

  Atsakyti
 47. šiaip skaitytoja

  Klausimas-Mariui,vertinimo komisijos pirmininkui.
  Kas yra normali motina,o kas yra kitokia..? Tai tada kokia?

  Manau visiems vaikams mama yra brangiausia ir geriausia,kai ji su jais..manau mergaitei vistiek reikia mamos,o ne senelių ir tetų…
  Nežinau..,bet manau,kad N.Venckienė pamiršo,kad ji mama…Ji tik teisėja..Ir visų.Kažkas čia vistiek nenormalu….

  Atsakyti
 48. Marius

  Vistiek idealus teisingumas neimanomas, o pscihoze nuimti jau neblogas rezultatas. Tegyvuoja prisiekusiuju teismas!

  Atsakyti
 49. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, pritariu, kad prisiekusiųjų bteismai nuimtų daug emocijų. teisingumo daugiau nebūtų, bet jausmo – tikrai. tad kartais verta aukoti formalų teisingumą dėl žmonių noro jausti savo teisingumą.

  Atsakyti
 50. Titka

  Hyperbas…… Radzevicius aiskiai pasake kad jis nesigilina i visus teismu sprendimus.Jei Kondratjevas pasake kad Pabaralius nuzude zmogu reiskias sprendimas teisetas.Ir viska ka Radzevicius gali tai isreiksti pasitikejima LTV direktorium kurio vadovaujamoje televizjoje pasirodys Kuris ir pareiks kad JAV teismo sprendimas neisduoti Pabaraliaus griauna Lietuvos kaip teisines valstybes pamata ir kad teismo sprendima reikia igyvendinti.Todel Vaicekauskiene padedama Aitvaro burio vyru ivykdys teismo sprendima ir parves Pabarali i Lietuva kad butu igyvendintas teismo sprendimo vykdymas.Viska ka Radzevicius gali jis jau padare pareiksdamas pasitikejima Siaurusevicium.O jis jau zinos kaip pateikti pravda

  Atsakyti
 51. Marius

  Faktas , kad normalios motinos augina savo vaikus ir neatsiduria tokioje situacijoje kaip L.Stankunaite.

  Atsakyti
 52. Marius

  Gal prisiekusiuju teismas atstatytu teisingumo jausma? Gal si situacija signalizuoja,kad pribrendome prie prisiekusiuju teismo?

  Atsakyti
 53. HyperBass

  Titka, vaistų (net nuo peršalimo) nebepamenu kada gėriau, ačiū. O ponui oberžurnalistui šiuo atveju turėčiau pasiūlymą – apie Venckienę, Kedytę, Stankūnaitę nėra nė ką diskuotuoti. Nes bet kokiu atveju dažnai yra viskas išimama iš konktekso, nutylima kas netinka savo versijai pagrįsti ir rėkiama apie tai kas tinka. Šitas prievartos naudojimas penktadienį netinka diskusijoms jau vien dėl to, kad atskirtas tiek nuo nužudymų (tame tarpe ir paties Kedžio), tiek nuo pedofilijos istorijos. Kas bando įžiūrėti tik vaiko nepasidalinimą, mažų mažiausiai pavadinčiau pusgalviais, jei jei tą daro netyčia. Taip pat žiniasklaidos nutylėjimai (LNK, Lrytas.tv su šikilaičiu) – siūlyčiau pažiūrėti įrašo originalą iš ekspertai.eu, o po to – nu kurio iki kurio momento buvo rodoma žiniose ir kas buvo nutylėta.

  Geriau vat, tarkim, yra nearti dirvonai – Šarūnas Paberalius. Kas čia su juo nutiko šią vasarą, ir kodėl toks įvykis liko praktiškai nutylėtas? Manau puiki tema diskusijai, ypač kai niekas neturi išankstinių nusistatymų.

  Atsakyti
 54. Titka

  Hyperbass Radzevicius tikrai skaito ir seka viesumoje pasirodancius straipsnius.Kadangi informacija pateike neetiskasis Dapkus(kuris pertraukineja pasnekova ir uzduoda jam nepatogius klausimus o ne linguoja galva ir stengiasi nepastatyti i nepatogia padeti kaip etiskasis blogo autorius) ir Vasiliauskas(ypatingai neetiskas zurnalistas kuris palaiko minios teisinguma) o ne Miliute(be abejo pries tai pasikvietus i visuomeninio transliuotojo studija Kuri ir Valatka,televizijoje uz kurios veikla yra atsakingas ir Radzevicius ir kuri turi atpsindeti visas nuomones, seniai visas nuomones atspindi Kuris ir Valatka(butu keista LTV nepamatyti smezuojamciu ju fizionomiju bent jau savaite), o ne marginalai ir reksniai Kuolys Medelinskas ir Ozolas.Radzevicius nemato reikalo gilintis o tuo labiau piktintis kad zmones is ES valstybes gauna politini prieglobsti kitoje ES valstybeje ar JAV,nes tokius faktus iskele neetiski zurnalistai.O jei kam nors nepatinka kodel Radzevicius piktinasi Venckiene Dapkum ir nesipiktina bei nekelia i viesuma kodel Lietuvos teismu teisetu sprendimu pasekoje zmonems suteikiamas politinis priegobstis tai cia yra Radzeviciaus blogas ir jei kam nepatinka galite juo neskaityti. Ir dar…. isgerkite vaistu

  Atsakyti
 55. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariua, pagarba žmonėms, kurie turi gražią idėją ir jos siekia net atsisakydami formalių galių. Visgi šį kartą nemačiau prasmės ir nesiimu sprętsi, apie poliitnį atspalvį visos kedo/pedofilijos istroijos. Man dabar matosi, kad tai tampa politika ir aš jau nebetikiu tomis idėjomis apskritai.

  Atsakyti
 56. Titka

  tai Radzeviciau kadangi domiesi pedofilijos byla tai kur tavo pasipiktinimas kad nevykdomas 2009 metų spalio 6 dienos Vilniaus apygardos teismo sprendims del itarimu pareiskimo Stankunaitei? Tu vel nutyli ir sakai puse tiesios ar cia komentaruose papaostringausi kad reikia vykdyti visus tesimo sprendimus taciau vienus sprendimus reikia vykdyti labiau 🙂

  Atsakyti
 57. Marius

  Dainiau, toje minioje lyderis yra buves kunigas, kuris vietoj kunigystes pasirinko sazine, sviesus ir padorus zmogus. Yra ir prisiplakeliu, politikuojanciu, kelianciu reitingus kaip ir visur.

  Atsakyti
 58. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Hyperbass, paskaitysiu. bet negaliu susidaryti teisingo vaizdo tik i6 vieno straipsnio 🙂 O teisme viskas bus gerai 🙂

  Atsakyti
 59. HyperBass

  Ten bus vienas paprastas straipsnis, nebus sunku rasti. Esate raštingas žmogus? Perskaityti užteks ir 5 minučių. Sėkmės pas Tomkų.

  Atsakyti
 60. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Hyperbass, aš – ne 🙂 Bet paties intencijos matosi 🙂 Kas yra kas, žinau. tačiau 30 minučių gilintis – mažoka. Daugiau tam laiko kol kas neplanuoju skirti.

  Atsakyti
 61. HyperBass

  O Tamsta įsižeis? Juk ne BSDM apynasrį turėjau omenyje. 🙂 Tiesiogiai gal niekas ir nemoka, bet kai kam gi naudinga pelkėje nekelt burbulų? Šiltas postas, nulis atsakomybės, kaip toj alaus skonio gėrimo reklamoj – „That’s Life…”… Jei rasite laisvų 30 min. savo gyvenimo – paaukokite jas bent susipažinimui, kas yra tas Paberalis, ką jis veikė Lietuvoje, kodėl pabėgo, ką veikė USA ir ką Lietuvos teisėsauga, Kėdainių Kondratjevo ir genprokuroro Bevalio asmenyje norėjo praeitą vasarą nuveikti, tačiau USA teismas atmetė.
  Iš LR žiniasklaidos apie šitą ganėtinai skandalingą įvykį raportavo tik Lžinios su Alfa. Bet turbūt ne, etiškumas gi svarbiau.

  Atsakyti
 62. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Hyperbass, 🙂 Ir vėl tu piktas ir būtinai norintis įžeisti? 🙂 Čia sniegas iškritęs taip veikia? Beje, gal žinai, kur už tas kamanas ir atidangčius moka/ 🙂

  Atsakyti
 63. HyperBass

  Titka, nesinervinkite, tai neišmintinga (nors kartais aš tą pats pamirštu) 🙂 Tiesiog čia yra oberžurnalisto, užsidėjusio kamanas su akidangčiais saitas, kuriam atgalinis ryšys tikrai nėra svarbiausias. Už tai jis turi subjektyvią teisę nežinoti ir nesibaidyti nuo to kas vyksta LR žiniasklaidoje ar apskritai gyvenime. Svarbu viskas būtų etiška.
  Juk madinga dabar būti etiškam ir dėvėti kamanas su akidangčiais, beje tai yra labai patogu, praktiška ir gal būt net finansiškai naudinga.

  Atsakyti
 64. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Titka, esu subjektyvus 🙂 Ypač šiohe erdvėje. Tai ir nurodau. gatajevai ir pabaraliai nėra mano dėmeiso lauke.Nesidomiu visomis bylomis, kurios vyksta Lietuvoje. Gal turiu tokią subjektyvią teisę? O pastaroji byla mane domina, nes žiniakslaidoje ji buvo ir tebėra rezonansinė.
  ir kadangi titka man siūlo rašyti apie kažkokį kitą teisėja, turiu patarimą – susikurti svao erdvę ir pačiam rašyti. Tikrai nesirengiu rašyti apie visas bylas, kurios kažkam atrodo tik įdomios. Sėkmės kūrybinės ir visokeripos.

  Atsakyti
 65. Titka

  Teismas yra iparegojas Stankunaitei pareiksti itarimus taciau nesaliskas Radzevicius nesipiktina teismo sprendimo nevykdymu.Labai daug kalbate apie etika taciau jei jau norite likti toks nesaliskas gal istarus a reiktu pasakyt ir b.Ir nepamirsti pamineti teisetu sprendimu Pabaralio ir Gatajevu bylosse kurie yra nevykdomi nes yra pripazinti kaip jusu teisetos sistemos aukos demokratinese salyse.Kada Radzeviciau parasysi kad teisejas Kondratjevas sugriove mita kad Lietuva yra teisine valstybe nes nuosprendis pPabaraliui nepripazintas kaip teisetas valstybeje su gilesnemis teisinemis tradicijomis?

  Atsakyti
 66. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, neturiu jokių įtarimų, bet atrodo, kad teisėsauga suvėlė daugybei žmonių smegenis. Nesu nei tos Venckienės, nei Stankūnaitės fanas. Bet minia čia iš viso ne prie ko. Juk jie neturi žalio supratimo, kas vyko toje šeimoje ir giminėje. Tokiu atveju neturiu kito varianto kaip nesiimti radikalių ir abejotinų sprendimų.

  Atsakyti
 67. Marius

  o mano jausmai nepalaiko Stankunaites, amzinatilsio Uso, prokuroro Betingio ir kai kuriu kitu konkreciu asmenu susijusiu su sia byla. Tamsi byla su daug klaustuku ir ne is pirsto lauzta. O minia tai teisesaugos bispridielo pasekme, ne is lempos.

  Atsakyti
 68. Marius

  Formaliai tu Dainiau kaip ir teisus, o kaip su teisingumo jausmu, apie kuri kalbejote su Benu Rupeika? Si byla visiskai pakirto teisingumo jausma zmonese.

  Atsakyti
 69. HyperBass

  Na tai to ir tikėjaus. 🙂 Vadinasi būtų iššūkis priimtas, o kas finale valytųsi kruviną nosį – dar neaišku.

  Atsakyti
 70. Hyperbass

  Sigitai, problemų kol kas su nesitvardymu neturėjau. Bet tarkim, jūs asmeniškai mane įžeistumėt ir aš teatrališkai su pirštine mostelčiau tamstai per vepelį ir numesčiau tamstai po kojų. Kaip Jūs elgsitės?

  Atsakyti
 71. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Hyperbass, kiekvienas zurnalistas turi teise pasirasyti savo vardu, pseudonimu ar anonimu. as pasitikiu autoriais, kuriu matau tukruosius vardus. o apie manipuliacijas gali skaityti ketvirtadienio irasa. ypac tobulai tai dare lrytas ir alfa. pastaroji tai daro labai daznai.

  Atsakyti
 72. Hyperbass

  Nusispjoviau ant tamstos įsivaizduojamo veido tapau ramesnis, dabar tarkim į temą paklausiu. MAN įdomu ar šūdryčio korespondentas/žurnalistas NERIJUS POVILAITIS ir VYGANDAS TRAINYS yra tas pats asmuo, ar ne? Kodėl klausiu? Dažnai matydavau reportažuose besitrinanti tą patį snukutį, kuris LR paspausintas prie komentarų, pasirašės kaip Trainys. Gal tiesiog ar galima tada pasirašinėti straipsnius „bananas prezervatyve”, „prišikta fon už kampo” ir pan? Čia tada būtų etikos pažeidimas?

  Atsakyti
 73. Hyperbass

  Apie tamstos asmenį, negerb. Dainiau, et… nu nepykit, bet rimtai – būtų riterių laikai, gautumėt per snukį nuo manęs su pirštine. Dabar tokio poelgio nesuprastumėt, nes gi teisinė valstybė ir t.t. gi XXI amžius ir gaučiau parų už chuliganizmą. O kadangi įtariu esat labai britkus žmogus, tai ir dar už moralinę žalą gaučiau šaukimą teisman. 🙂

  Atsakyti
 74. Hyperbass

  Et… pasakysiu tik tiek, gerai man, kad manęs ten nebuvo…

  Atsakyti
 75. e

  viskas butu gerai imtinai iki ordino.
  bet as jos tikrai nenoriu matyti seime. mieliau kalejime kartu su pasekejais.

  Atsakyti
 76. Simas

  Beje, tai, manau, dar kartą patvirtina teoriją, kad už nematomų siūlų tampo suinteresuotos grupės. Tikėtina, kad su saugumu susiję, labai įtakingi asmenys. Panašu į paistalus? Gal būt. Bet juk tikrai kažkam naudinga, kad po šiandieninių įvykių į Seimą ateitų visiški anarchistai… Tuomet Lietuvoje garantuotas chaosas dar 4 metams…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *