V. Tomkus vs D. Radzevičius: baudžiamosios bylos tęsinys – kovo 27 dieną

pagal | 2012/03/23

Kovo 27 dieną 9.30 val. eilinį kartą ateisiu į Vilniaus miesto 2 apylinkės teismą tikėdamasis, kad teisėja pagaliau pradės iš esmės nagrinėti baudžiamąją bylą, kurią ji man iškėlė pagal leidėjo, verslininko Vito Tomkaus skundą.

Šiandien sužinojau, kad iki vakar dienos teismui V. Tomkus ar jo advokatė nepateikė nė vieno mano kaltės įrodymo. Kaip ir tikėjausi. Tai yra gera žinia 🙂

Tačiau nuo 2011 metų rugsėjo pradžios prabėgo jau bemaž pusė metų, o prokuroru virtęs V. Tomkus su savo samdomais skirtingais teisininkais nesugebėjo į teismą atnešti nė vieno mano kaltės dėl galimo šmeižto įrodymo. Nepaisant to, V. Tomkui sėkmingai pavyko įrodyti, kad apkaltinęs kitą žmogų būtu ar nebūtu nusikaltimu net ir privataus kaltinimo tvarka gali jį paversti teisiamuoju ilgam laikui. Na o pats gali iš esmės nieko neveikti bemaž pusmetį. Tačiau jei teismui pasakai, kad negali nieko padaryti nes kartais sergi, kartais keiti advokatus ar jo kurį laiką apskritai neturi, gali tikėtis vieno – ilgo proceso.

Kadangi esu pakankamai jaunas ir entuziastingas, todėl nors ir su nekantrumu, bet sąžiningai ir toliau dalyvausiu šiame procese ir lauksiu jo pabaigos 🙂
____________________________

Taip pat noriu dar kartą pateikti vertinimui savo nuomonę, už kurios paskelbimą Vitas Tomkus reikalauja mane nuteisti ir nori gauti 1 milijoną litų kompensaciją. Galiu tik patvirtinti, kad šios savo nuomonės nepakeičiau.

Nuomonė: Wikileaks: Tomkaus “Respublika” išdavė ir pardavė žurnalistiką

4 komentarai

 1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, pajuokausiu – Dievas nubaus. O šiaip tai mano asmeninė patirtis dar kartą man įrodė – teisinėje valstybėje teisių gausa ir kartais kvailokas jų įgyvendinimo mechanizmas leidžia jomis efektyviau naudotis tiems, kas nori piktnaudžiauti, vilkinti ir pan. Beje, N. Nenckienei reikia tikrai ordino arba bent jau rimtos padėkos, kad ji tą patį įrodė visiems. Ačiū jai už šį dalyką tikrai. Tik kad išvadas visi padarytų.

  Atsakyti
 2. Marius

  Reikia įvesti griežtą įstatymą už nepagristą pjudymą teismais, kad bijotu, pagalvotu, pasiskaičiuotų prieš pjudydami.
  Bet kaip teisėjus bausti už bylos vilkinimą?

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, tą ir noriu pasakyti. Pritariu tau, kad vosokue veikėjai lt gali pjudyti žmones teismais. Net be jokio pagrindo. Tik už atvirą žodį.

  Atsakyti
 4. Marius

  O ka patartum ne jaunam, silpnesnes sveikatos ir gyvenanciam is minimumo? Gal pasportuot ir padirbeti uzsienyje pries ieskant teisybes teismuose…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *